Полонені часто добре "оброблені" і зламані психологічно

Полонені часто добре 'оброблені' і зламані психологічно

Вірю в те, що частина людей, яких впіймали наші військові на Донбасі, не хочуть повертатися туди назад. Але через них може зірватися обмін, бо та сторона не захоче визнавати, що люди там жити не хочуть. "ЛДНР" же вважають себе молодою перспективною республікою і відповідно це може послужити причиною проблем.

Щодо самого обміну полоненими, то арифметично, можливо, цифри і не дуже правильні, але з військової точки цей обмін того вартий. Особливо якщо загадати, у яких умовах знаходься там наші полонені. А ми якщо треба буде – наловимо їх ще.

Так само не думаю, що Росія в цьому обміні може повернути Україні наших політв’язнів. Вони ув’язнені вже Росією, а вона свої помилки визнає дуже важко. І взагалі людей, яких нам готові віддавати – часто гарно оброблені і зламані психологічно. Це люди, яким сильно промили мозки. Можете по Савченко подивитись наслідки того, що з людьми відбувається і на окупованому Донбасі, і в Росії. От коли вони її вже підрихтували повністю – тоді і відпустили. Так само й інших не будуть відпускати, поки не поламають. А у нас буде важка і довга робота.

Видео дня

Підписатись на ФБ Віталія Дейнеги можна тут.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.