Черговий доказ для трибуналу в Гаазі: як терористи обстрілювали мирне населення на Донбасі

Черговий доказ для трибуналу в Гаазі: як терористи обстрілювали мирне населення на Донбасі

Під виглядом українських військових терористи робили провокації з обстрілами артилерією!

Нещодавно в мережі з’явилося цікаве відео з коментарем одного з командирів терористів з позивним "Корса", а в реальності зрадниці присяги Ольги Качури, яка на момент окупації Донбасу російськими військами була підполковником міліції, але одразу зрадила Україну і перейшла на сторону окупантів. На даний час ця особа являється командиром реактивного дивізіону 3 омсбр 1 АК "ДНР" та систематично обстрілює підрозділи ЗС України з реактивної артилерії і пишається цим у своїх виступах.

Видео дня

В цьому відео "Корса" зізнається що у 2014 року робила провокативні обстріли українських військ під виглядом "українських військових". Цікавим фактом є те, що вона розповіла що терористи наносили на свою техніку білі полоси, які на той час були знаком розрізнення у ЗС України та чіпляли на автомобілі жовто-блакитні прапори. Під цим виглядом реактивна батарея з її слів заходила на неокуповану територію та відпрацьовували цілі. На той час, як токова лінія фронту була відсутня і бойовики цим користувалися.

Але на мою думку, саме тоді і скоріше за все, підрозділи бойовиків на той час не стріляли по українським військовим, а всі ми пам’ятаємо про постійні обстріли мирного населення Донбасу. Скоріше за все російське командування і надало саме такий наказ місцевим бандитам. А потім російські журналісти робили гарну картинку для ватних каналів та своїх шанувальників, про нібито обстріли українськими військовими мирних мешканців Донбасу. Робили інформаційні вкиди щодо "карателів" та "фашистів"…

Варто наголосити на тому, що бойовики добре знали куди ведуть вогонь та якого ефекту прагнуть досягнути: тотальний хаос та упереджене ставлення місцевого населення до військових ЗСУ.

Це є одним з чергових доказів для трибуналу в Гаазі.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.